UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Korzystając z okazji chce zwrócić uwagę na małe mankamenty przy budowie chodnika na skrzyzowaniu ulicy Kościuszki i Marymonckiej. Rozumiem ze chodnik jest na 5 lat jak most niski z nawierzchnia z dębu. A pieniadze na te inwestycje rosna na drzewach. Jesli robia to niech robia porządnie. Panie to sie zateguej piachem zasypie. Ciezko im dociac cos na rowno to sie w puzle bawią