UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Kkkkk1 - Nie jestem przeciwnikiem z pomysłem budowanych ulic, ale głupotę trzeba pokazywać. Powiedz, którędy pojedzie Straż Pożarna na Zatorze, którędy będą jeździć mieszkańcy ul. Łęczyckiej na Starówkę czy na dworzec? I tak można w nieskończoność. Kto z ronda przy Łęczyckiej będzie jechać w kierunku cmentarza chcąc dojechać do knajpy na Starówce - ja pojadę Rawską i S7 będzie szybciej bo na Piłsudskiego również stanę w korku, zobacz co tam już teraz się dzieje w godz. szczytu, a jak oddadzą blok przy szpitalu to ze Wschodniej nie wyjedziesz w żadnym kierunku.

Głupocie mówię nie

Anuluj