UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dw wszystkich zwolenników "budowania budowania". Ograniczenie myślenia polega na tym, że widzicie tylko jedno rozwiązanie problemów korków, straży itp itd. Nie ograniczajcie się i pomyślcie, że takie problemy można w inny sposób rozwiązać. Trzeba tylko chcieć otworzyć umysł. Niestety u wielu osób jest zabetonowany tak jak u aktualnie panujących w Elblągu. Pan Prezydent na tym "betonie"się wywali i będzie musiał szukać nowej pracy. Ot tyle i aż tyle.
tia