UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Korzystając z okazji chce zwrócić uwagę na małe mankamenty przy budowie chodnika na skrzyzowaniu ulicy Kościuszki i Marymonckiej. Rozumiem ze chodnik jest na 5 lat jak most niski z nawierzchnia z dębu. A pieniadze na te inwestycje rosna na drzewach. Jesli robia to niech robia porządnie. Panie to sie zateguej piachem zasypie. Ciezko im dociac cos na rowno to sie w puzle bawią


Anuluj