44
01.03.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
czytając komentarze jeszcze bardziej się utwierdzam w przekonaniu że nic dobrego nie czeka mnie w tym kraju.
(2021.03.02)

info

2  
  2
@007 - a do kogo nalężą słowa, ,ojczyznę dojną racz nam wrócić panie"?nikt tak wcześniej nie doił jak teraz. adrian to chyba prorokiem zostanie, a może nawet świętym za życia. pozwoli mu to uniknąć trybunału stanu i pierdla za wielikrotne łamanie konstytucji.
(2021.03.02)
@Urzad na wczasach - No, tak, niech przypadkiem tu zacznie rządzić PIS, wtedy w Elblągu wybudują dodatkowo jeszcze kilka, może kilkanaście kościołów, bo stanowczo za mało i są bardzo potrzebne.
(2021.03.02)
Obatele elblongi. Nie napinajcie się tak bo inwestycja jest finansowana ze środków centralnych a nie miejskich. Problem wysokich kosztów to ogrom powierzchni samego budynku, infrastruktury towarzyszącej i wyposażenia którego strażnice w bogatych krajach Europy mogą tylko pomarzyć. Ale budżet rozdęty i wszystko wytrzyma.
(2021.03.02)

info

2  
  1
Prawdopodobnie inwestor przygotowując projekt kilka lat temu, bo takich rzeczy nie robi się w 2 dni, nie przewidział inflacji w jaką wp. .li nas mateuszek kłamczuszek ze swoim naczelnym bozkiem jaroszkiem. .
(2021.03.02)

info

0  
  2
Ja pisze gosciu o wstydzie a nie o kosciolach- wstyd rozpala umysl, zmusza do refleksji nad tym co sie robi, nasza miejska wladza jest go pozbawiona, klepia sie po plecach, jacy sa wspaniali- samouwielbienie, blogostan, ktory juz trwa o cho, cho albo i jeszcze dluzej co do kosciolow tez uwazam, ze jest ich za duzo, jeden by z powodzeniem wystarczyl dla tych pare mocherow.
Urzad na wczasach (2021.03.02)
Czy w ogóle ktoś kiedyś wybudował lub wyremontował co do grosza w funduszu takim jaki założy? Marne szanse. Wszystko drożeje, coś zawsze dodatkowego wyjdzie. Przebudowa Mierzej też już droższa się okazała remont u mojego sąsiada również :):)
mi.. (2021.03.03)

info

1  
  0
I co? Dalej będziecie głosować na BANDĘ CZWORGA? Nic Was te rządy od 89 nie nauczyły? Teraz dali sobie wmówić epidemię i założyć szmatę na twarz. Poczekaj ię na kolejne podatki dłużej, a katastralny idzie dużymi krokami.
Nie ma żadnej pandemi (2021.03.04)

info

1  
  2
a moim zdaniem to była głupota budowa nowej remizy straży pożarnej co brakowało remizie przy ul. Bema można było ją wyremontować i urządzić do stanu polepszenia technicznego i byłoby to taniej tyle lat służyła Elblągowi i było dobrze
(2021.03.04)

info

2  
  0
co to TE?
(2021.03.04)