UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Urzad na wczasach - No, tak, niech przypadkiem tu zacznie rządzić PIS, wtedy w Elblągu wybudują dodatkowo jeszcze kilka, może kilkanaście kościołów, bo stanowczo za mało i są bardzo potrzebne.
@Urzad na wczasach - No, tak, niech przypadkiem tu zacznie rządzić PIS, wtedy w Elblągu wybudują dodatkowo jeszcze kilka, może kilkanaście kościołów, bo stanowczo za mało i są bardzo potrzebne.