UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I co? Dalej będziecie głosować na BANDĘ CZWORGA? Nic Was te rządy od 89 nie nauczyły? Teraz dali sobie wmówić epidemię i założyć szmatę na twarz. Poczekaj ię na kolejne podatki dłużej, a katastralny idzie dużymi krokami.
Nie ma żadnej pandemi