UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy w ogóle ktoś kiedyś wybudował lub wyremontował co do grosza w funduszu takim jaki założy? Marne szanse. Wszystko drożeje, coś zawsze dodatkowego wyjdzie. Przebudowa Mierzej też już droższa się okazała remont u mojego sąsiada również :):)

mi..