UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Obatele elblongi. Nie napinajcie się tak bo inwestycja jest finansowana ze środków centralnych a nie miejskich. Problem wysokich kosztów to ogrom powierzchni samego budynku, infrastruktury towarzyszącej i wyposażenia którego strażnice w bogatych krajach Europy mogą tylko pomarzyć. Ale budżet rozdęty i wszystko wytrzyma.


Anuluj