UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja pisze gosciu o wstydzie a nie o kosciolach- wstyd rozpala umysl, zmusza do refleksji nad tym co sie robi, nasza miejska wladza jest go pozbawiona, klepia sie po plecach, jacy sa wspaniali- samouwielbienie, blogostan, ktory juz trwa o cho, cho albo i jeszcze dluzej co do kosciolow tez uwazam, ze jest ich za duzo, jeden by z powodzeniem wystarczyl dla tych pare mocherow.

Urzad na wczasach

Anuluj