UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Obatele elblongi. Nie napinajcie się tak bo inwestycja jest finansowana ze środków centralnych a nie miejskich. Problem wysokich kosztów to ogrom powierzchni samego budynku, infrastruktury towarzyszącej i wyposażenia którego strażnice w bogatych krajach Europy mogą tylko pomarzyć. Ale budżet rozdęty i wszystko wytrzyma.