UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a moim zdaniem to była głupota budowa nowej remizy straży pożarnej co brakowało remizie przy ul. Bema można było ją wyremontować i urządzić do stanu polepszenia technicznego i byłoby to taniej tyle lat służyła Elblągowi i było dobrze