UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czytając komentarze jeszcze bardziej się utwierdzam w przekonaniu że nic dobrego nie czeka mnie w tym kraju.
czytając komentarze jeszcze bardziej się utwierdzam w przekonaniu że nic dobrego nie czeka mnie w tym kraju.