UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy w ogóle ktoś kiedyś wybudował lub wyremontował co do grosza w funduszu takim jaki założy? Marne szanse. Wszystko drożeje, coś zawsze dodatkowego wyjdzie. Przebudowa Mierzej też już droższa się okazała remont u mojego sąsiada również :):)

mi..

Anuluj