UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja pisze gosciu o wstydzie a nie o kosciolach- wstyd rozpala umysl, zmusza do refleksji nad tym co sie robi, nasza miejska wladza jest go pozbawiona, klepia sie po plecach, jacy sa wspaniali- samouwielbienie, blogostan, ktory juz trwa o cho, cho albo i jeszcze dluzej co do kosciolow tez uwazam, ze jest ich za duzo, jeden by z powodzeniem wystarczyl dla tych pare mocherow.
Urzad na wczasach