44
01.03.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budujta, budujta, by zakończyć do jesieni 2021,bo nie mogę się doczekać widoku rozpędzonych wozów strażackich na zakorkowanej Bema. Może wtedy nastąpi przebudzenie elbląskich decydentów, autorów kolejnej błędnej lokalizacji nowej inwestycji. Niedługo pewnie ruszy również mega błędna lokalizacyjnie budowa nowej komendy policji. Często się zastanawiam, co my rodowici elblążanie zrobilismy takiego złego, że mamy pecha do nieudolnych rządzących tym miastem od kilkudziesięciu lat.
(2021.03.04)

info

1  
  0
Niech pomnik odda do lombardu
(2021.03.04)

info

1  
  0
A tu się pali jak cholera jak cholera jak cholera naród stoi łeb zadziera. .. ., I czeka aż straż z Bema dojedzie. Nie dojedzie. Gdyby na Browarnej wywalić durne RODO i rozbudować jednostkę była by porządna straż. Na durne decyzje decydentów zawsze potrzebne są dodatkowe pieniądze. Szkoda że publiczne
radar (2021.03.04)

info

0  
  0
Straż mogłaby by robić alarmowe przejazdy przez Bema kolo 15 i 16 i zaraz byśmy się przekonali czy się da przejechać swobodnie.
rtu (2021.03.05)

info

0  
  0