UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem to była głupota budowa nowej remizy straży pożarnej co brakowało remizie przy ul. Bema można było ją wyremontować i urządzić do stanu polepszenia technicznego i byłoby to taniej tyle lat służyła Elblągowi i było dobrze


Anuluj