UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

I co? Dalej będziecie głosować na BANDĘ CZWORGA? Nic Was te rządy od 89 nie nauczyły? Teraz dali sobie wmówić epidemię i założyć szmatę na twarz. Poczekaj ię na kolejne podatki dłużej, a katastralny idzie dużymi krokami.

Nie ma żadnej pandemi