110
16.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Teoretycznie to instruktor mógł spokojniej zareagować. .. Ale jak można być spokojnym jeśli ktoś jedzie ci na „czołówkę” i zagraża twojemu życiu????!!!! I fatalna pomyłka, starszy wiek itp niczego tu nie usprawiedliwia- tak czy siak mogło to doprowadzić do tragedii. Jestem za kulturalnym, spokojnym załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw ale gdybym ja jechała ze swoimi dziećmi i ten pan czy ta pani wyjechali mi z przeciwka to mój język i moja postawa zapewne wyrwałaby się spod kontroli.
Też kierowca (2020.11.17)

info

1  
  1
Kto ci dal prawo jazdy?
(2020.11.17)
@Juliane - Julianie a moze ty jechales w tym Seacie
(2020.11.17)
@Juliane - To jezdZij po Gdańsku
Miły (2020.11.17)
Gość znowu piszesz ze sobą jak zawsze bzdurne komentarze
Miły (2020.11.17)
@Ciekawski - Każdy może mieć lizaka
Miły (2020.11.17)
Sam jesteś baran. Zgodnie z przepisami nie wolno wjechać na rondo jeżeli jest na nim już inny pojazd. I właśnie ten przepis nagminnie łamią polscy kierowcy, pchają się na chama, mało nie wjadą w bok drugiego pojazdu. Dlatego wskazane jest sygnalizowanie zamiaru skrętu w lewo na rondzie.
oliwin (2020.11.17)
Ludzie. Czytając komentarze pod tym artykułem ręce mi opadają. Żenada. Instruktor uratował komuś życie, a wy piszecie, że był nerwowy. Jestem ciekawy ja wy, kierowcy leciwych golfów i BMW z kilkumiesięcznym stażem za kierownicą zachowujecie się na drodze. Spójrzcie wpierw na siebie, co robicie na światłach, ograniczeniach prędkości i tym podobnych. Pisanie dla pisania nic nie daje, świadczy tylko o waszej frustracji.
Hali (2020.11.17)

info

1  
  2
A może tak by ktoś napisał DLACZEGO ten kierowca chciał wjechać na drogę ekspresową pod prąd?? Pijany czy znowu jakiś stary dziadyga?
orient men (2020.11.17)

info

0  
  2
"Gdzie na rondzie baranie jeden z drugim masz masz skręt w lewo?"-A jeździłeś owieczko na rondach 3-4 pasmowych?
(2020.11.17)