UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Sam jesteś baran. Zgodnie z przepisami nie wolno wjechać na rondo jeżeli jest na nim już inny pojazd. I właśnie ten przepis nagminnie łamią polscy kierowcy, pchają się na chama, mało nie wjadą w bok drugiego pojazdu. Dlatego wskazane jest sygnalizowanie zamiaru skrętu w lewo na rondzie.
oliwin