Wjechał pod prąd na S7. Reakcja innego kierowcy zapobiegła tragedii
Do groźnej sytuacji doszło na trasie S7, na węźle Elbląg Wschód. Jadący z kursantką instruktor Przemysław Olszak zauważył wjeżdżającego pod prąd osobowego seata. Zajechał mu drogę i uniemożliwił dalszą jazdę. Wysiadł ze swojego samochodu i nakazał zawrócić kierowcy seata, jednocześnie pilnując, aby zrobił on to w sposób bezpieczny.