Wybrany wątek opinii
Ale tu masa specjalistów :-). Wjeżdżając na rondo z wydzielonymi pasami ruchu (tzw. rondo turbinowe), takie są dwa w Elblągu, i chcąc pojechać PROSTO lub W LEWO, to wsadzając maskę na rondo nie musisz niczym migać. Ale natychmiast musisz zacząć migać W LEWO, bo DWA RAZY zmienisz WYZNACZONY pas ruchu. A zmianę PASA RUCHU MUSISZ SYGNALIZOWAĆ. A jak nie chcesz migać i zostajesz na swoim pasie, to jedyna możliwość to ZJAZD W PRAWO, migając w prawo. Kapito? Zjedź sobie z Teatralnej na pocztę, to zrozumiesz.
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Kto ci dal prawo jazdy?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0