UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sam jesteś baran. Zgodnie z przepisami nie wolno wjechać na rondo jeżeli jest na nim już inny pojazd. I właśnie ten przepis nagminnie łamią polscy kierowcy, pchają się na chama, mało nie wjadą w bok drugiego pojazdu. Dlatego wskazane jest sygnalizowanie zamiaru skrętu w lewo na rondzie.

oliwin

Anuluj