UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teoretycznie to instruktor mógł spokojniej zareagować. .. Ale jak można być spokojnym jeśli ktoś jedzie ci na „czołówkę” i zagraża twojemu życiu????!!!! I fatalna pomyłka, starszy wiek itp niczego tu nie usprawiedliwia- tak czy siak mogło to doprowadzić do tragedii. Jestem za kulturalnym, spokojnym załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw ale gdybym ja jechała ze swoimi dziećmi i ten pan czy ta pani wyjechali mi z przeciwka to mój język i moja postawa zapewne wyrwałaby się spod kontroli.

Też kierowca

Anuluj