Wybrany wątek opinii

"Gdzie na rondzie baranie jeden z drugim masz masz skręt w lewo?"-A jeździłeś owieczko na rondach 3-4 pasmowych?
(2020.11.17)
Byłoby fajnie jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem.
oliwin (2020.11.17)
Powrót do komentarzy