Wybrany wątek opinii
"Gdzie na rondzie baranie jeden z drugim masz masz skręt w lewo?"-A jeździłeś owieczko na rondach 3-4 pasmowych?
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Byłoby fajnie jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1