UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Teoretycznie to instruktor mógł spokojniej zareagować. .. Ale jak można być spokojnym jeśli ktoś jedzie ci na „czołówkę” i zagraża twojemu życiu????!!!! I fatalna pomyłka, starszy wiek itp niczego tu nie usprawiedliwia- tak czy siak mogło to doprowadzić do tragedii. Jestem za kulturalnym, spokojnym załatwianiem wszelkiego rodzaju spraw ale gdybym ja jechała ze swoimi dziećmi i ten pan czy ta pani wyjechali mi z przeciwka to mój język i moja postawa zapewne wyrwałaby się spod kontroli.

Też kierowca