UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie. Czytając komentarze pod tym artykułem ręce mi opadają. Żenada. Instruktor uratował komuś życie, a wy piszecie, że był nerwowy. Jestem ciekawy ja wy, kierowcy leciwych golfów i BMW z kilkumiesięcznym stażem za kierownicą zachowujecie się na drodze. Spójrzcie wpierw na siebie, co robicie na światłach, ograniczeniach prędkości i tym podobnych. Pisanie dla pisania nic nie daje, świadczy tylko o waszej frustracji.
Hali