110
16.11.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Byłoby fajnie jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem.
oliwin (2020.11.17)
@Miły - Nie każdy ale może mjeć ten co ukończył w word kurs kierowania ruchem
(2020.11.17)
pozostaje miec nadzieje ze gamon z seata straci bezpowrotnie prawo jazdy. jesli nie to tylko kwestia czasu nim kogos zabije.
opus (2020.11.17)

info

0  
  1
@HvK - przy klasycznym rondzie ktore ma 3 zjazd kierujemy sie w lewo jako kierunku ktory odnosi sie do dalszej jazdy / patrzac na twoja logike to na zwyklym skorzyzowaniu jak jedziesz w lewo to tak naprawde zjezdzasz w prawo na wybrany pas bo zaprzestajesz w pewnym momencie kierowac sie w lewo, ze tez dyskusja musi sie toczyc na taki temat, haha, jak ktos ci powie na rondzie jedz w lewo to ty w prawo pojedziesz ? bo brakuje ci oleju w glowie, zanim wsiadziesz do auta to sprawdz poziom
(2020.11.17)
@Omg - "a skrecam wyłacznie, gdy z jego zjezdzam"mozesz obrac kierunek dalszej jazdy oznaconej zjazdami nr 1.. .2.. 3.. 4.. 5., gdy zjazd nr 3 widoczne odstaje np o 90 stopni w lewo to znaczy ze na skrzyzowaniu kierujesz sie w lewo, nie obchodzi mnie czy bedziesz na nim robil akrobacje alpejskie czy fikolki i krecil sie nawet 570 stopni i 10 razy zawrocisz to na tym etapie wykonujesz manewr ktory doprowadzi do tego aby obrac kierunek w lewo, zrozum ze zachowanie zamiana pasow itp na rondzie i manewry to co innego niz jazda w kierunku, mieszasz
(2020.11.17)
Kierowca zwyczajnie się pomylił. Widać było że się już zorientował. Rozumiem instruktora jazdy że się zdenerwował ale trzeba było załatwić sprawę po ludzku. Pomóc kierowcy zawrócić i wyjechać prawidłowo. Po co tą aferą i skierowanie sprawy do sądu.
A kto nie popełnia błędów. (2020.11.18)
@A kto nie popełnia błędów. - Zgoda, ale ta pomyłka mogłaby kosztować życie być może wielu innych użytkowników, więc kara jakaś powinna być, żeby się utrwaliła na lata.
(2020.11.18)
Ludziom na kacu zabierają prawko, a tym jeżdżącym pod prąd (nie on pierwszy)mandacik i dalej dziadek w drogę jedzie. Nie udało się na tym zjeździe spróbuje na następnym. Odpowiedzcie sobie co jest większym zagrożeniem - gość 0,5 promila czy taki trzeźwy dziadek, którego może spotkać w nocy, a może i w deszczu na swoim pasie. Nie żebym popierał pijaków, ale kto jest większym zagrożeniem i jakie ponoszą konsekwencje. Ten pan już nigdy nie powinien wsiąść za kółko - po prostu się nie nadaje.
(2020.11.18)

info

2  
  1
A po co on tak machał rękoma? Mógł spokojnie wytłumaczyć i u niego się uczyć jazdy autem?
kiki (2020.11.18)
@kiki - Nie przesadzaj !!! Teraz mamy takich memos delikatnych, dlatego w tym kraju jest coraz gorzej a nie lepiej. Wcześniej ludzie byli bardziej odporni na wszystko a teraz tylko delikatne "panienki"
(2020.11.19)