UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie. Czytając komentarze pod tym artykułem ręce mi opadają. Żenada. Instruktor uratował komuś życie, a wy piszecie, że był nerwowy. Jestem ciekawy ja wy, kierowcy leciwych golfów i BMW z kilkumiesięcznym stażem za kierownicą zachowujecie się na drodze. Spójrzcie wpierw na siebie, co robicie na światłach, ograniczeniach prędkości i tym podobnych. Pisanie dla pisania nic nie daje, świadczy tylko o waszej frustracji.

Hali

Anuluj