UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może tak by ktoś napisał DLACZEGO ten kierowca chciał wjechać na drogę ekspresową pod prąd?? Pijany czy znowu jakiś stary dziadyga?

orient men

Anuluj