55
23.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Edi123 - W Tolkmicku też działa
(2020.07.23)
Przeczytaj na infoelbag. Jest już petycja w tej sprawie. Ale obrońców tego warkotu jest niestety wielu.
(2020.07.23)
Ten warczący samolot, to udręka. Cały weekend latał. Dzisiaj znowu burczy. Na Infoelblag jest artykuł na ten temat. Mieszkańcy napisali petycję w tej sprawie do Prezydenta.
(2020.07.23)

info

3  
  4
Rzeczywiście latem Elbląg jest pełen uroku. Niestety ten ciągle brzęczący nad głowami samolot psuje ten urok.
(2020.07.23)
Dlaczego zlikwidowali te pojemniki ZUO na papier, szkło, plastiki. Niedaleko mojego domu stały i na bieżąco wyrzucałam, segregowałam oczywiście. Teraz muszę to gromadzić w domu. Raz w tygodniu wystawiam przed dom. Wielka śmieciarka zbiera z każdego domu po kolei woreczki. Ile to dodatkowej pracy. Ten wielki wóz musi wjechać w małą uliczkę. Mało tego szkło odbierane jest tylko 2 razy w miesiącu, więc trzymamy to wszystko w domu. Kto to wymyślił?!
(2020.07.23)

info

5  
  0
@pif paf - Mnie też ten samolot strasznie drażni i irytuje. Ostatnio pokazało się wiele artykułów na Portelu i Infoelblag w tej sprawie. Może cos się w końcu w tej sprawie ruszy? Może ktoś wreszcie uciszy ten samolot i da nam normalnie zyć.
(2020.07.23)
Samolocik wciąż warczy i z każdą godziną coraz głośniej a jest prawie 20 godz. Kur. a idzie dostać szału od tego strasznie głośnego złomu. Naprawdę nie idzie zrozumieć, żeby nie można było to warczydło uziemić !!! Dzisiaj wybitnie ten złom jest głośny !!! Piszę oczywiście nie z Elbląga !!!
Do zestrzelenia (2020.07.23)

info

6  
  1
Wszyscy z tym samolotem jestescie smieszni !!! Mnie przeszkadza tramwaj ktory warczy, piszczy, zgrzyta od switu no nocy i to CODZIENNIE, az szyby sie trzęsą. I co, tez mam napisac petycje do UM o likwidacje torowiska?"
Blady (2020.07.23)
@Blady - Głupi jesteś i tyle !
(2020.07.23)
Śmietniki pryz ul. Piłsudskiego /szczecińska koło garaży
poinformowany (2020.07.23)

info

1  
  0