UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Samolocik wciąż warczy i z każdą godziną coraz głośniej a jest prawie 20 godz. Kur. a idzie dostać szału od tego strasznie głośnego złomu. Naprawdę nie idzie zrozumieć, żeby nie można było to warczydło uziemić !!! Dzisiaj wybitnie ten złom jest głośny !!! Piszę oczywiście nie z Elbląga !!!
Do zestrzelenia