UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dlaczego zlikwidowali te pojemniki ZUO na papier, szkło, plastiki. Niedaleko mojego domu stały i na bieżąco wyrzucałam, segregowałam oczywiście. Teraz muszę to gromadzić w domu. Raz w tygodniu wystawiam przed dom. Wielka śmieciarka zbiera z każdego domu po kolei woreczki. Ile to dodatkowej pracy. Ten wielki wóz musi wjechać w małą uliczkę. Mało tego szkło odbierane jest tylko 2 razy w miesiącu, więc trzymamy to wszystko w domu. Kto to wymyślił?!