UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dlaczego zlikwidowali te pojemniki ZUO na papier, szkło, plastiki. Niedaleko mojego domu stały i na bieżąco wyrzucałam, segregowałam oczywiście. Teraz muszę to gromadzić w domu. Raz w tygodniu wystawiam przed dom. Wielka śmieciarka zbiera z każdego domu po kolei woreczki. Ile to dodatkowej pracy. Ten wielki wóz musi wjechać w małą uliczkę. Mało tego szkło odbierane jest tylko 2 razy w miesiącu, więc trzymamy to wszystko w domu. Kto to wymyślił?!