UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy z tym samolotem jestescie smieszni !!! Mnie przeszkadza tramwaj ktory warczy, piszczy, zgrzyta od switu no nocy i to CODZIENNIE, az szyby sie trzęsą. I co, tez mam napisac petycje do UM o likwidacje torowiska?"
Blady