UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszyscy z tym samolotem jestescie smieszni !!! Mnie przeszkadza tramwaj ktory warczy, piszczy, zgrzyta od switu no nocy i to CODZIENNIE, az szyby sie trzęsą. I co, tez mam napisac petycje do UM o likwidacje torowiska?"

Blady

Anuluj