55
23.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kary tak jak mandaty są zdecydowanie za niskie.
jezry (2020.07.23)

info

2  
  0
Ja napiszę prosto sam ostatnio maszerowałem przez nasze miasto z pustą butelką bo nie mogłem znaleźć śmietnika. .. ..
Mieszkaniec xxxx (2020.07.23)

info

2  
  0
proszę nie mylić starszych często nie radzących sobie ludzi w tym świecie jako żuli z obecną młodocianą patologią którą hormony roznoszą bo dla mnie żule to właśnie oni i każdego dnia prawie widzę jak się ta nasza młodzież zbiera pod blokiem drze jape pije alkohol a po krzakach młodociane panienki nadstawiają się myśląc że to ci ich rycerze na białych koniach. Policja przyjeżdża spisuje i tak w kółko. Nic sobie z tego nie robią a gdzie ci rodzice? Może już też rodziców w domach zastraszają albo biją. To właśnie ta żulernia śmieci i jest przyszłością tego narodu. UPADEK już bliski
(2020.07.23)

info

3  
  0
I u mnie tez dziala- - najlepiej rano jak wstaje a jak ide spac to opada a u wrobla to juz nic nie dziala. Takie smutne zycie.
Przyszly pensjonariusz (2020.07.24)

info

0  
  0
Śmietnik lądował w rzece !!!!!
(2020.07.24)
śmieci są miasta więc o co kaman przeczytajcie sobie ustawę, tak na marginesie będzie czysto jak ostatnie pokolenie śmieciarzy wymrze
(2020.07.24)

info

1  
  0
wczoraj po 18 też latał i hałasował
(2020.07.24)

info

1  
  2
Pół roku już czekamy na Dojazdowej aby miasto sprzątnęło opony których jest ponad 60 i które są notorycznie podpalane przy ulicy Dojazdowej. Bydło zrobiło sobie tutaj śmietnik. Ostatnio udało mi się złapać dwóch bydlaków co przez kolka dni zwozili tu gruz i musieli posprzątać. J Nie myślcie ze jesteście bezkarni bo w krzakach już są kamery. Podle bydło.
Zssd (2020.07.24)

info

2  
  0
Pół roku już czekamy na Dojazdowej aby miasto sprzątnęło opony których jest ponad 60 i które są notorycznie podpalane przy ulicy Dojazdowej. Bydło zrobiło sobie tutaj śmietnik. Ostatnio udało mi się złapać dwóch bydlaków co przez kolka dni zwozili tu gruz i musieli posprzątać. J Nie myślcie ze jesteście bezkarni bo w krzakach już są kamery. Podle bydło.
Czsgg (2020.07.24)

info

2  
  0
zaśmieczacy w Elblągu jest b. dużo. Także brudasów i niszczycieli zieleni. M. in. właściciele psów, złodzieje kwiatów rabatowych. Niektórzy mieszkańcy z trawnikami przy blokach bronią się instalowaniem ogrodzeń. i to chyba jedyne wyjście. .uważam, że Zarządzający miastem mogliby ułatwić możliwość instalowania powyższych ogrodzęń, może wtedy Elbląg zacznie wydlądać jak przyjazna oaza zieleni a nie jak w większości terenów zielonych zniszczone kuwety.
(2020.07.24)

info

2  
  1