UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszyscy z tym samolotem jestescie smieszni !!! Mnie przeszkadza tramwaj ktory warczy, piszczy, zgrzyta od switu no nocy i to CODZIENNIE, az szyby sie trzęsą. I co, tez mam napisac petycje do UM o likwidacje torowiska?"

Blady