UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego zlikwidowali te pojemniki ZUO na papier, szkło, plastiki. Niedaleko mojego domu stały i na bieżąco wyrzucałam, segregowałam oczywiście. Teraz muszę to gromadzić w domu. Raz w tygodniu wystawiam przed dom. Wielka śmieciarka zbiera z każdego domu po kolei woreczki. Ile to dodatkowej pracy. Ten wielki wóz musi wjechać w małą uliczkę. Mało tego szkło odbierane jest tylko 2 razy w miesiącu, więc trzymamy to wszystko w domu. Kto to wymyślił?!