55
23.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zrobić monitoring! Przypilnować, dopier. .. .. ć kilka stówek jednemu, drugiemu (no i ma posprzątać)i będzie spokój. A potem wystarczy atrapa kamerki, niech myśli jeden z drugim że jest obserwowany
(2020.07.23)
Plus kilka tabliczek, ,TEREN MONITOROWANY''
(2020.07.23)
Jak bezdomny wyrzuci to co mu zrobią?
(2020.07.23)
Zaraz go zestrzelę z wiatrówki :)
pif paf (2020.07.23)
straz miejska daje ciala, nie ma kar nie ma porządku, to samo z parkujacymi samochody, stawiaja gdzie popadnie i wolno im bo kto im mandat wystawi
(2020.07.23)

info

1  
  1
eutanazje
(2020.07.23)
postawcie kontener na szklo, po co ich ganiac jak przejda w inne miejsce a tak moze go napelnia
(2020.07.23)

info

2  
  0
straż miejska boi się tam podejść bo te agresywne szczyle jeszcze coś im zrobią a po wszystkim rodzice będą straszyć prawnikami. Więc wolą udawać że nie widzą wlepiać mandaty za złe parkowanie i czepiać się o brak maseczki na nieistniejącego wirusa
(2020.07.23)

info

3  
  0
I też apel do miejscowej żulji, że jak chleją piwo na wodospadzie rzeki Kumiela przy ul. Kościuszki to niech nie rozbijają butelek o kamienie tylko je zostawią całe. Ja ja posprzątam. Tak jak robię to od dłuższego czasu.
J2333 (2020.07.23)

info

3  
  0
Wśród tych śmieci chodzą dzieci! 18.09.2018 i co się zmieniło NIC!!! za jakiś czas gazetka napisze znowu kolejny artykulik i co i NIC. A ja od ponad 40 lat żyję w tym mieście i znam to miejsce bo na ryby chodzę po drugiej stronie pod wierzbami posiedzieć. NIC a NIC się nie zmieniło od dawien dawna
(2020.07.23)

info

1  
  0