Wybrany wątek opinii
Rzeczywiście latem Elbląg jest pełen uroku. Niestety ten ciągle brzęczący nad głowami samolot psuje ten urok.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Co wy stym samolotem, do roboty, ja nie słyszę bo pracą się zajmuje
Do moderacji
Odpowiedz
1
2