Wybrany wątek opinii

Rzeczywiście latem Elbląg jest pełen uroku. Niestety ten ciągle brzęczący nad głowami samolot psuje ten urok.
(2020.07.23)
Co wy stym samolotem, do roboty, ja nie słyszę bo pracą się zajmuje
(2020.07.24)
Powrót do komentarzy