UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten warczący samolot, to udręka. Cały weekend latał. Dzisiaj znowu burczy. Na Infoelblag jest artykuł na ten temat. Mieszkańcy napisali petycję w tej sprawie do Prezydenta.
Ten warczący samolot, to udręka. Cały weekend latał. Dzisiaj znowu burczy. Na Infoelblag jest artykuł na ten temat. Mieszkańcy napisali petycję w tej sprawie do Prezydenta.