UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten warczący samolot, to udręka. Cały weekend latał. Dzisiaj znowu burczy. Na Infoelblag jest artykuł na ten temat. Mieszkańcy napisali petycję w tej sprawie do Prezydenta.


Anuluj