UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rzeczywiście latem Elbląg jest pełen uroku. Niestety ten ciągle brzęczący nad głowami samolot psuje ten urok.
Rzeczywiście latem Elbląg jest pełen uroku. Niestety ten ciągle brzęczący nad głowami samolot psuje ten urok.