UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@pif paf - Mnie też ten samolot strasznie drażni i irytuje. Ostatnio pokazało się wiele artykułów na Portelu i Infoelblag w tej sprawie. Może cos się w końcu w tej sprawie ruszy? Może ktoś wreszcie uciszy ten samolot i da nam normalnie zyć.