Wybrany wątek opinii

czy ktoś zrobi porządek z tym samolotem nad miastem brzęczącym cały tydzień
(2020.07.23)
Zaraz go zestrzelę z wiatrówki :)
pif paf (2020.07.23)
Przeczytaj na infoelbag. Jest już petycja w tej sprawie. Ale obrońców tego warkotu jest niestety wielu.
(2020.07.23)
@pif paf - Mnie też ten samolot strasznie drażni i irytuje. Ostatnio pokazało się wiele artykułów na Portelu i Infoelblag w tej sprawie. Może cos się w końcu w tej sprawie ruszy? Może ktoś wreszcie uciszy ten samolot i da nam normalnie zyć.
(2020.07.23)
Wszyscy z tym samolotem jestescie smieszni !!! Mnie przeszkadza tramwaj ktory warczy, piszczy, zgrzyta od switu no nocy i to CODZIENNIE, az szyby sie trzęsą. I co, tez mam napisac petycje do UM o likwidacje torowiska?"
Blady (2020.07.23)
@Blady - Głupi jesteś i tyle !
(2020.07.23)
Jak się do roboty weźmie ie to smolocików nie będzie słychać
(2020.07.24)
powinni kupić 2 taki sam, żeby latał sobie nad Elblągiem, mi się podoba.
(2020.07.24)
Powrót do komentarzy