Wybrany wątek opinii
czy ktoś zrobi porządek z tym samolotem nad miastem brzęczącym cały tydzień
Do moderacji
Odpowiedz
11
11
Zaraz go zestrzelę z wiatrówki :)
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Przeczytaj na infoelbag. Jest już petycja w tej sprawie. Ale obrońców tego warkotu jest niestety wielu.
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
@pif paf - Mnie też ten samolot strasznie drażni i irytuje. Ostatnio pokazało się wiele artykułów na Portelu i Infoelblag w tej sprawie. Może cos się w końcu w tej sprawie ruszy? Może ktoś wreszcie uciszy ten samolot i da nam normalnie zyć.
Do moderacji
Odpowiedz
6
4
Wszyscy z tym samolotem jestescie smieszni !!! Mnie przeszkadza tramwaj ktory warczy, piszczy, zgrzyta od switu no nocy i to CODZIENNIE, az szyby sie trzęsą. I co, tez mam napisac petycje do UM o likwidacje torowiska?"
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
@Blady - Głupi jesteś i tyle !
Do moderacji
Odpowiedz
1
5
Jak się do roboty weźmie ie to smolocików nie będzie słychać
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
powinni kupić 2 taki sam, żeby latał sobie nad Elblągiem, mi się podoba.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1