30
15.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ten Twój znajomy z branży to ekspert od życia całe życie stojący w bramie z browarem czy spod budki z piwem ?! Człowieku bredzisz albo piszesz to z pozycji dyletanta ?! Nieruchomości mają się świetnie, uwierz mi lub nie, ale gospodarka sama się reguluje. Rejestracje na osiedlach Sadowa, GD, GA, można, można mieszkać w pięknym Elblągu a być rodowitym gdańszczaninem. Bo taniej, bo wygodniej, bo komfortowo. Lokale mieszkalne idą w wysokich cenach, bo są dla ludzi w pieniędzmi i zdolnością kredytową obliczoną już po pandemii. Teoria o tym, że Elbląg miastem wyludnionym, Elbląg miastem pokolenia emerytów ?! Wyjdź na starówkę, kto te mieszkania kupuje, 3-40 latkowie na dorobku. Skończcie z tym COVID, nadal mamy takie same potrzeby, popyt nie zniknie skoro potrzebujemy wszystkiego do funkcjonowania, własnego M i samochodu i lodówki i jedzenia. Potopu nie było i strat materialnych w miliardach tylko zamrożenie.
(2020.07.15)
@Cham Burger - W życiu noga Twoja nie przekroczyła tego kempingu a ekspertem jesteś. A gdzie ma być kemping położony w Elblągu ? Perfekcyjna lokalizacja nad samą rzeką, oaza zieleni w samym mieście, od lat chwalona przez turystów z całej Europy. Starówka spacerkiem, węzeł drogowy wjazd od Gdańska, od Wawy obwodnicą do węzła Urząd Celny perfect, od Malbork również idealny. W głuszy na polu mają siedzieć gdzie tylko 4 x 4 pojazdy dojeżdżają.
(2020.07.15)
I z Gdyni na te Twoja Sądową dojezdzaja, ogarnij się człowieku, potrzeby można mieć, czemu nie. ..
NICKolas (2020.07.15)
@NICKolas - Chyba wiem skąd mam sąsiadów ogarnięty człowieku. .. tak będę słuchał mitomana co opowiada jak na kolanach trzeba mieszkania sprzedawać, tak wszyscy leżą i robią pod siebie, czynszów nie płacą, dzieci wypisali z zajęć pozalekcyjnych. No future, no future.
(2020.07.15)
Kosmici
Polaa prawdziwy (2020.07.15)
@Cham Burger - Która to ta najbardziej ruchliwa?? Panieńska????
(2020.07.15)
Brawo, tylko się cieszyć, że chcą do nas przyjeżdżać. Oby jak najwięcej turystów w naszym mieście. Przed chwilą byli też przecież z Radia Zet z konkursu, fajna reklama dla miasta. A wy, marudy życiowe tu komentujące, nie oceniajcie innych swoją miarą tylko ruszcie tyłki i się uśmiechnijcie, a nie tylko zrzędzić potraficie. Pod każdym artykułem, nawet pozytywnym, tylko jęczycie i plujecie na własne miasto. Normalnym ludziom to się już tu nie chce pisać komentarzy, bo zaraz padnie jakaś "mądra"odpowiedź.
Stop Marudom (2020.07.15)

info

2  
  2
Akurat co do spadku zainteresowania sie zgodzę, sporo ludzi kupiło sadowa przed covidem, łeczycka równiez gd, to wiekszosc leasingowa, których nie stac na furę za 180 tysi to placa po 2 kola miesiecvznie. Taka tajemnica rejestracji, jesli chodzi o poyt to chyba dopiero przetarles oczy bo sie obudziles w kazdej branzy płaczą, zapytaj w cerfie co sie u nich dzieje? Wiatr swiszcze, ruscy nie moga wjezdzac(co akurat sluszne)a takie pany o ktorych ty mowisz to robia zakupy po 29,99zł:))))Wszyscy mowia, ze listopad -styczen ceny zapikuja w dół(koniec tarczy)
taki z niego ekspert...:) (2020.07.16)
Tez miałem kupic wieksze mieszkanie, ale póki co sie wstrzymuje, bo jezeli to gówno dalej sie bedzie rozprzestrzeniac to wieksze imeszkanie raczej nikomu sie nie przyda. Inna rzecz ze ludzie w Egu chca za stere, bez remontu nieruchomosc duzo za duzooo.
Don z EG (2020.07.16)

info

3  
  0
@Cham Burger - Panieńska nie jest ruchliwą ulicą, a kemping jest cichy i spokojny, byłem to wiem. Czy "właścicielami"są dalej ci starsi państwo, którzy Niemców traktują priorytetowo, a resztę byle jak?
(2020.07.16)