A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ten Twój znajomy z branży to ekspert od życia całe życie stojący w bramie z browarem czy spod budki z piwem ?! Człowieku bredzisz albo piszesz to z pozycji dyletanta ?! Nieruchomości mają się świetnie, uwierz mi lub nie, ale gospodarka sama się reguluje. Rejestracje na osiedlach Sadowa, GD, GA, można, można mieszkać w pięknym Elblągu a być rodowitym gdańszczaninem. Bo taniej, bo wygodniej, bo komfortowo. Lokale mieszkalne idą w wysokich cenach, bo są dla ludzi w pieniędzmi i zdolnością kredytową obliczoną już po pandemii. Teoria o tym, że Elbląg miastem wyludnionym, Elbląg miastem pokolenia emerytów ?! Wyjdź na starówkę, kto te mieszkania kupuje, 3-40 latkowie na dorobku. Skończcie z tym COVID, nadal mamy takie same potrzeby, popyt nie zniknie skoro potrzebujemy wszystkiego do funkcjonowania, własnego M i samochodu i lodówki i jedzenia. Potopu nie było i strat materialnych w miliardach tylko zamrożenie.
@Cham Burger - W życiu noga Twoja nie przekroczyła tego kempingu a ekspertem jesteś. A gdzie ma być kemping położony w Elblągu ? Perfekcyjna lokalizacja nad samą rzeką, oaza zieleni w samym mieście, od lat chwalona przez turystów z całej Europy. Starówka spacerkiem, węzeł drogowy wjazd od Gdańska, od Wawy obwodnicą do węzła Urząd Celny perfect, od Malbork również idealny. W głuszy na polu mają siedzieć gdzie tylko 4 x 4 pojazdy dojeżdżają.
I z Gdyni na te Twoja Sądową dojezdzaja, ogarnij się człowieku, potrzeby można mieć, czemu nie. ..
@NICKolas - Chyba wiem skąd mam sąsiadów ogarnięty człowieku. .. tak będę słuchał mitomana co opowiada jak na kolanach trzeba mieszkania sprzedawać, tak wszyscy leżą i robią pod siebie, czynszów nie płacą, dzieci wypisali z zajęć pozalekcyjnych. No future, no future.
Kosmici
@Cham Burger - Która to ta najbardziej ruchliwa?? Panieńska????
Brawo, tylko się cieszyć, że chcą do nas przyjeżdżać. Oby jak najwięcej turystów w naszym mieście. Przed chwilą byli też przecież z Radia Zet z konkursu, fajna reklama dla miasta. A wy, marudy życiowe tu komentujące, nie oceniajcie innych swoją miarą tylko ruszcie tyłki i się uśmiechnijcie, a nie tylko zrzędzić potraficie. Pod każdym artykułem, nawet pozytywnym, tylko jęczycie i plujecie na własne miasto. Normalnym ludziom to się już tu nie chce pisać komentarzy, bo zaraz padnie jakaś "mądra"odpowiedź.
Akurat co do spadku zainteresowania sie zgodzę, sporo ludzi kupiło sadowa przed covidem, łeczycka równiez gd, to wiekszosc leasingowa, których nie stac na furę za 180 tysi to placa po 2 kola miesiecvznie. Taka tajemnica rejestracji, jesli chodzi o poyt to chyba dopiero przetarles oczy bo sie obudziles w kazdej branzy płaczą, zapytaj w cerfie co sie u nich dzieje? Wiatr swiszcze, ruscy nie moga wjezdzac(co akurat sluszne)a takie pany o ktorych ty mowisz to robia zakupy po 29,99zł:))))Wszyscy mowia, ze listopad -styczen ceny zapikuja w dół(koniec tarczy)
Tez miałem kupic wieksze mieszkanie, ale póki co sie wstrzymuje, bo jezeli to gówno dalej sie bedzie rozprzestrzeniac to wieksze imeszkanie raczej nikomu sie nie przyda. Inna rzecz ze ludzie w Egu chca za stere, bez remontu nieruchomosc duzo za duzooo.
@Cham Burger - Panieńska nie jest ruchliwą ulicą, a kemping jest cichy i spokojny, byłem to wiem. Czy "właścicielami"są dalej ci starsi państwo, którzy Niemców traktują priorytetowo, a resztę byle jak?