UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo, tylko się cieszyć, że chcą do nas przyjeżdżać. Oby jak najwięcej turystów w naszym mieście. Przed chwilą byli też przecież z Radia Zet z konkursu, fajna reklama dla miasta. A wy, marudy życiowe tu komentujące, nie oceniajcie innych swoją miarą tylko ruszcie tyłki i się uśmiechnijcie, a nie tylko zrzędzić potraficie. Pod każdym artykułem, nawet pozytywnym, tylko jęczycie i plujecie na własne miasto. Normalnym ludziom to się już tu nie chce pisać komentarzy, bo zaraz padnie jakaś "mądra"odpowiedź.
Stop Marudom