UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Akurat co do spadku zainteresowania sie zgodzę, sporo ludzi kupiło sadowa przed covidem, łeczycka równiez gd, to wiekszosc leasingowa, których nie stac na furę za 180 tysi to placa po 2 kola miesiecvznie. Taka tajemnica rejestracji, jesli chodzi o poyt to chyba dopiero przetarles oczy bo sie obudziles w kazdej branzy płaczą, zapytaj w cerfie co sie u nich dzieje? Wiatr swiszcze, ruscy nie moga wjezdzac(co akurat sluszne)a takie pany o ktorych ty mowisz to robia zakupy po 29,99zł:))))Wszyscy mowia, ze listopad -styczen ceny zapikuja w dół(koniec tarczy)
taki z niego ekspert...:)