Wybrany wątek opinii

Ludzie jeszcze nie wiedza jaki nas czeka kryzys. .. hotele, bary, kluby, cala branza rozrywkowa, kina, teatry, tam wszedzie pracuja ludzie. .. Juz mieszkania na wynajem swieca pustkami, rozmawialem ze znajomym z branzy nieruchomosci, prosza sie ludzie o znalezienia kupca na mieszkanie. Ale jak kazdemu obnizono zarobki, premie spadly do zera, to kto ma to kupować. .. ??
(2020.07.15)
Ten Twój znajomy z branży to ekspert od życia całe życie stojący w bramie z browarem czy spod budki z piwem ?! Człowieku bredzisz albo piszesz to z pozycji dyletanta ?! Nieruchomości mają się świetnie, uwierz mi lub nie, ale gospodarka sama się reguluje. Rejestracje na osiedlach Sadowa, GD, GA, można, można mieszkać w pięknym Elblągu a być rodowitym gdańszczaninem. Bo taniej, bo wygodniej, bo komfortowo. Lokale mieszkalne idą w wysokich cenach, bo są dla ludzi w pieniędzmi i zdolnością kredytową obliczoną już po pandemii. Teoria o tym, że Elbląg miastem wyludnionym, Elbląg miastem pokolenia emerytów ?! Wyjdź na starówkę, kto te mieszkania kupuje, 3-40 latkowie na dorobku. Skończcie z tym COVID, nadal mamy takie same potrzeby, popyt nie zniknie skoro potrzebujemy wszystkiego do funkcjonowania, własnego M i samochodu i lodówki i jedzenia. Potopu nie było i strat materialnych w miliardach tylko zamrożenie.
(2020.07.15)
I z Gdyni na te Twoja Sądową dojezdzaja, ogarnij się człowieku, potrzeby można mieć, czemu nie. ..
NICKolas (2020.07.15)
@NICKolas - Chyba wiem skąd mam sąsiadów ogarnięty człowieku. .. tak będę słuchał mitomana co opowiada jak na kolanach trzeba mieszkania sprzedawać, tak wszyscy leżą i robią pod siebie, czynszów nie płacą, dzieci wypisali z zajęć pozalekcyjnych. No future, no future.
(2020.07.15)
Kosmici
Polaa prawdziwy (2020.07.15)
fakt
brunonz (2020.07.17)
bzdury
brunonz (2020.07.17)
Powrót do komentarzy