Wybrany wątek opinii
Akurat co do spadku zainteresowania sie zgodzę, sporo ludzi kupiło sadowa przed covidem, łeczycka równiez gd, to wiekszosc leasingowa, których nie stac na furę za 180 tysi to placa po 2 kola miesiecvznie. Taka tajemnica rejestracji, jesli chodzi o poyt to chyba dopiero przetarles oczy bo sie obudziles w kazdej branzy płaczą, zapytaj w cerfie co sie u nich dzieje? Wiatr swiszcze, ruscy nie moga wjezdzac(co akurat sluszne)a takie pany o ktorych ty mowisz to robia zakupy po 29,99zł:))))Wszyscy mowia, ze listopad -styczen ceny zapikuja w dół(koniec tarczy)
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@taki z niego ekspert...:) - A więc dołącz się do przedmówcy i zagryzaj palce jak to siada popyt. Bo na temat gospodarki wiesz chyba tyle co z plotek. Specjalista widzę od paragonów i leasingów jesteś. Czyli sami biznesmeni w Elblągu albo handlowcy z korpo i leasingi. Jeden czort deweloperzy zarobili grubo na covid to kto kasę ma uciekał w nieruchomości. Popyt na mieszkania spadł ? Bo nagle w Elblągu podaż mieszkań większa od popytu. To po oni to wszystko budują na każdym wolnym kwadracie. Łęczycka, Sadowa, Komeńskiego już też ogrodzone.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2