UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Cham Burger - W życiu noga Twoja nie przekroczyła tego kempingu a ekspertem jesteś. A gdzie ma być kemping położony w Elblągu ? Perfekcyjna lokalizacja nad samą rzeką, oaza zieleni w samym mieście, od lat chwalona przez turystów z całej Europy. Starówka spacerkiem, węzeł drogowy wjazd od Gdańska, od Wawy obwodnicą do węzła Urząd Celny perfect, od Malbork również idealny. W głuszy na polu mają siedzieć gdzie tylko 4 x 4 pojazdy dojeżdżają.