UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tez miałem kupic wieksze mieszkanie, ale póki co sie wstrzymuje, bo jezeli to gówno dalej sie bedzie rozprzestrzeniac to wieksze imeszkanie raczej nikomu sie nie przyda. Inna rzecz ze ludzie w Egu chca za stere, bez remontu nieruchomosc duzo za duzooo.

Don z EG

Anuluj